O mnie

„Piękno jest moją pasją, a efekty zabiegów – najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę.  Z wielkim entuzjazmem, swoją wiedzę i talenty poświęcam medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej (anty-aging)”

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Doktorat z zakresu nauk medycznych obroniła na Wydziale Medycyny i stomatologii uzyskując tytuł Dr n.med. (PhD).

Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Członek Polskiego Towarzystwa Ozonoterapii, autorka kilku publikacji naukowych o multispecjalistycznym zastosowaniu terapii ozonem w medycynie oraz zastosowaniu ozonoterapii w medycynie.

 

Jako lekarz jest w trakcie nostryfikacji dyplomu w Szwajcarii, aby otworzyć tam również swoją własną praktykę.

 

Od 2023 roku rozpoczęła i kontynuuje ponad dwuletnie, prestiżowe praktyczne szkolenie eksperckie z ramienia firmy Allergan Medical Institute, składające się z indywidualnych, kompleksowych sesji szkoleniowych Masterclass w obrębie całej twarzy. 

Dr Skibicka wkrótce rozpocznie szkolenia z zakresu swoich autorskich technik z zakresu medycyny estetycznej, dla Lekarzy w Polsce jak i w Szwajcarii.

 

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, sympozjach, kursach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej w Polsce, Europie (Francja, Włochy, Szwajcaria), Ameryce Południowej (Brazylia) i Azji (Dubaj, Japonia). W swoich działaniach wykorzystuje nowoczesne techniki i technologie oraz sprawdzone, najwyższej klasy materiały. Prowadzi badania naukowe dotyczące laseroterapii.

Certyfikaty i dyplomy